خبر

حضور جایگاه تشریفات اختصاصی در بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری کشور .

Back

جایگاه تشریفات اختصاصی در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی نفت،گاز و پتروشیمی حضور یافت.

 نمايشگاه بين المللي نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي به عنوان بزرگترين رخداد صنعتي و تجاري ايران محسوب می شود كه سالانه با حضور جمع كثيري از شركتهاي توانمند داخلي و خارجي در زمينه صنعت نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي برپا مي‌گردد.

بیست و دومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از صبح روز شنبه (١۶ اردیبهشت ماه) با حضور علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی، بیژن زنگنه وزیر نفت، شماری از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، سفیران کشورهای خارجی، مدیران صنعت نفت نمایندگان شرکت‎های بین المللی در سالن میلاد در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران آغاز به کار کرد.

این نمایشگاه با حضور بیش از چهار هزار شرکت داخلی و خارجی در فضایی به وسعت حدود ٨٠ هزار متر مربع آغاز به‎کار کرده است.

 

همچنین در این نمایشگاه، هزار و ١۶ غرفه داخلی به نمایندگی از حدود ٢ هزار و ۵٠٠ شرکت و ٨١١ غرفه خارجی به نمایندگی از حدود هزار و ۵٠٠ شرکت از ٣٧ کشور دنیا حضور دارند. کشورهای چین، آلمان، فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، ترکیه، روسیه، ژاپن، هلند، اتریش، کره جنوبی و استرالیا به صورت پاویون در نمایشگاه شرکت کرده‌اند.

جایگاه تشریفات اختصاصی با حضور در این نمایشگاه این فرصت را مغتنم شمرده است تا با گسترش روابط خود و همچنین توسعه فعالیت های خود به همکاری گسترده در زمینه خدمات مسافری و امور فرودگاهی با فعالان این عرصه و مدعوین خارجی بپردازد.

نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران 97 بیست و سومین دوره، در تاریخ 16 الی 19 اردیبهشت ماه 97 در محل دائمي نمايشگاه بين المللي تهران در حال برگزاری است لذا غرفه CIP در سالن خلیج فارس طبقه اول هر روز از ساعت 8 صبح الی 18 بعدازظهر میزبان تمامی علاقمندان و فعالان این صنعت مهم می‌باشد.

( CIP)آدرس: ایران - تهران- جاده تهران قم - فرودگاه بین المللی امام خمینی- جایگاه تشریفات اختصاصی سی آی پی

24/7

وب سایت رسمی رزرو آنلاین جایگاه تشریفات (CIP)فرودگاه امام خمینی تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت سرمایه گذاری ایرانیان فن آور پارس می باشد.
|Powered by: Nikanians

(021)96611 | (021)55677995 | (021)55678558 | (021)88510505

|